↑ Powrót do Edukacja

E-booki

Czas na Giełdę

 

Chcesz zacząć grać i zarabiać na giełdzie? Poznaj więc zasady jej funkcjonowania, sekrety dobrego startu oraz zasady inwestowania a już wkrótce rozpoczniesz swoją przygodę z giełdą.

Czytaj Więcej !

 

Ceny Akcji

 

Najlepsza szkoła gry na giełdzie, to sama gra. By zaoszczędzić na błędach sięgnij po porady doświadczonych giełdowych praktyków i zacznij grę giełdową od uprzywilejowanej pozycji.

Czytaj Więcej !

 

GPW I – Giełda Papierów Wartościowych w Praktyce

 

Zanim zaczniesz czytać, odpowiedz sam sobie na pytanie, po co Ci więcej pieniędzy?

Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? A może zamiast „dorabiać”, lepiej zainwestować na giełdzie? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego ważnego elementu – podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestowania.

Czytaj Więcej !

 

Finanse Dla Każdego

 

Samodzielnie obliczaj swoje zyski
i nie daj się zwodzić reklamom banków!

„Finanse dla każdego” w zamyśle autora, czyli Marcina Krzywdy (który wydał serię książek o inwestowaniu na GPW) ma być publikacją pomocną dla tych wszystkich, którzy mają do czynienia z pewnymi prostymi instrumentami finansowymi, takimi jak lokaty czy kredyty, a nie są profesjonalistami. Dzięki wiedzy zawartej w tym poradniku łatwo będzie można sprawdzić na przykład, czy oprocentowanie kredytu, jakie podaje bank, jest prawdziwe albo czy zysk z lokaty, którą bank nam proponuje, będzie faktycznie tak wysoki, jak mówi reklama.

Czytaj Więcej !

 

 

Translate »